top of page
DSC03299p.jpg

GÖNDERİM VE İADE

GÖNDERİM 

Ürün Gönderimi

Ürünleriniz siparişinize istinaden 1-2 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Özel korunaklı ambalajlarda size ulaştırılması planlanmakta olup, ürün teslimatında hasar kontrolü yapmanız önerilmektedir. Hasarlı olduğu takdirde ulaştıran kargo firması ya da elemanından hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Aksi takdirde hasarlı ürününüz için iade ya da iptal işlemi sağlanamayacaktır.

İADE Şartları

Ödeme İadesi

Sadece kargoya çıkışı yapılmamış ürünlerin para iadesi yapılmaktadır. İade edilmek istenen ürünler için prosedür bir alt paragpafta detaylandırılmıştır. İndirimde olan ürünlerde iade sağlanmamaktadır.

 

Ürün İadesi

Sadece paketi açılmamış, orijinal kutu ve ambalajı bozulmamış ürünlerin değişimi kabul edilmektedir. Değişim için orijinal faturası ile birlikte iade sebebini ve yerine almak istediğiniz ürünü belirten bir dilekçe ile 30 gün içinde tarafımızda ulaştırılması gerekmektedir. Ürünler ulaştıktan sonra ekibimiz tarafından incelenip size dönüş sağlanıyor olacaktır.

 

Kabul şartlarına uymayan durumlar söz konusu olursa ürünlerin iadesi sağlanmayacak olup tarafınıza yeniden gönderimi sağlanacaktır. İade ve değişim koşulları uygun olduğu takdirde varsa fark ödemesi ve kargo masrafları tarafınızan karşılanmakta olup akabinde ürün gönderimi sağlanacaktır. İndirimde olan ürünlerde iade ve değişim sağlanmamaktadır.

Sipariş İptali

Sadece kargoya çıkışı yapılmamış siparişlerin iptali yapılabilmektedir.

bottom of page