top of page

FELSEFEMİZ

BEDENİMİZİ VE

GELECEĞİMİZİ ÖNEMSİYORUZ. 

Such Good Vibes daha güzel bir bugün için anı kutluyor. Her şeye rağmen mutlu olmak için sahip olduklarımızı fark etmeye odaklanıyor. Çünkü mutlu olmak için çok sebebin var.

 

Gülümsemeyi unutma!

 

Bu enteresan yüz ifadesi, bulaşıcı olmasının yanı sıra fiziken ve ruhen daha sağlıklı hissetmeni sağlıyor. Özellikle zor koşullar altındayken gülmek, devrimci bir eylem sayılıyor.

 

Gezegenini sev.

 

Mars süper zenginlerin olabilir ama Dünya hepimizin. Bu kadar güzel bir gezegenimiz varken ona iyi baksak fena olmaz. Lütfen, sürdürülebilir ürünler tercih ettiğinden emin ol. 

 

DoĞaya yakın ol.

 

Bildiğimiz tüm mucizeler tamamen doğal. Lavanta tarlasındaki esinti, yamacı aşınca aldığın ilk deniz kokusu mucize değilse nedir? Unutma, doğanın en hoş kokularıyla bu deneyimi evinde de yaşayabilirsin.

 

 

DoĞala yakın ol.
 

Yaşadığımız her an çok değerli, yaşayacaklarımız da öyle... Önündeki her anın sağlıkla tadını çıkarmak için doğal içeriklerden taviz verme. Doğal sana iyi gelecek.

 

Çevrene iyilik saç.
 

Küçük büyük fark etmez, çıkarsız iyiliklerin peşinde koş. Yaptığın iyilikler büyüyüp geri dönerse şaşırma, this is Karma.

 

 

Kendinle iyi geçin.
 

Arada kendini tebrik etmeyi unutma, çok iyi gidiyorsun! Ayrıca her ruhu hali sana çok yakışıyor. Doğal bir bakımla şımartılmayı hak ediyorsun.

 

 

İdeallerinden vazgeçme.
 

Daha iyisini istiyorsan ve sana sunulanlarla yetinmiyorsan, kalk kendin yap. Biz öyle yaptık :)

 

Such Good Vibes işte böyle doğdu.

bottom of page